Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Specjalista ds. Marketingu z j. Czeskim

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jak będą wyglądały Twoje obowiązki?

• Tłumaczenia opisów produktów z j. polskiego na j. czeski

• Dostosowywanie opisu i listy detali dla produktów w j. czeskim

• Kontrola jakości treści pojawiających się w serwisie

Wymagania

Jakie są nasze wymagania?

• Znajomość języka czeskiego (native) – warunek konieczny

• Znajomość języka polskiego lub angielskiego – poziom komunikatywny

• Podstawowa znajomość MS Office

• Dokładność

• Wyczucie językowe, znajomość gramatyki, stylistyki

Co oferujemy w zamian?

• Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

• Możliwość pracy od czasu do czasu z domu

• Elastyczne godziny pracy

• Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport, CityFit

• Pracę w biurowcu w centrum Warszawy

• Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę

• Zniżki na produkty firmowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media