Specjalista ds. Marketingu sieci klubów fitness

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

- współtworzenie strategii marketingowej dla podległej marki;

- całościową koordynację działań promocyjnych i komunikacyjnych marki (offline i online);

- opiekę nad serwisami internetowymi, w tym redagowanie treści;

- bieżący monitoring rynku, konkurencji oraz trendów;

- współpracę z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie) w zakresie realizowanych zadań;

- negocjowanie warunków współpracy z dostawcami zewnętrznymi i opracowanie umów.

W ZAMIAN ZAPEWNIAMY:

- pracę w młodym i kreatywnym zespole;

- samodzielne stanowisko, umożliwiające realizację własnych pomysłów i projektów;

- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu;

- udział w szkoleniach branżowych;

- atrakcyjne warunki i umowę o pracę (bądź B2B);

- niezbędne narzędzia pracy;

- możliwość korzystania ze wszystkich klubów sieci Fitness Platinium bez żadnych ograniczeń.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji reklamowej;

- lekkiego pióra i podstawowej wiedzy na temat content marketingu oraz SEM i SEO;

- doskonałej znajomości mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat);

- znajomości zasad i specyfiki kampanii w sieciach Adwords oraz Facebook Ads;

- umiejętność pracy z narzędziami typu: Google Analytics, Freshmail i systemami CMS (Wordpress);

- znajomości obsługi komputera, w tym oprogramowania MS Office (Excel, Power Point, Word);

- umiejętności pracy pod presją czasu i zarządzania kilkoma projektami równocześnie;

- orientacji w bieżących trendach marketingowych i chęci rozwoju;

- mile widziane: znajomość rynku fitness, prawo jazdy kat. B.

W aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media