Specjalista ds. marketingu online

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu marketingu w codziennych obowiązkach (związanych głownie z online marketingiem)
  • Planowanie i realizowanie globalnych programów marketingowych i kampanii wspierających działania sprzedażowe
  • Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi kanałami komunikacji, a także budowanie i utrzymywanie taktyk komunikacyjnych i kontaktów (media społecznościowe, poczta elektroniczna, Internet)
  • Budowanie strategii i planów mediów społecznościowych oraz ich realizacja
  • Tworzenie materiałów reklamowych, aktualizowanie wewnętrznych stron internetowych, szablonów i blogów
  • Planowanie i koordynowanie wydarzeń, konferencji branżowych wraz z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie i analiza raportów dotyczących efektywności działań marketingowych

Wymagania:

  • Studia licencjackie lub magisterskie w zakresie marketingu, finansów/rachunkowości, handlu, administracji biznesowej lub informatyki
  • Doświadczenie w pracy w obszarze marketingu online - min. 3 lata
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office (Power Point, Excel)
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość oprogramowania graficznego - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku w globalnej i rozpoznawalnej firmie
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Lokalizacja: Mokotów

Numer referencyjny: SDM/WA2/062020/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.