Specjalista ds. Marketingu Online

PragmaGO.tech Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy software house'm rozwijającym nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech, motoryzacyjnej oraz e-commerce. Około 25 osób, doświadczeni eksperci IT: programiści, testerzy i analitycy. Lubimy otaczać się fajnymi ludźmi, którym się chce.

Jako Specjalista ds. Marketingu Online stworzysz od początku komunikację naszego nowego produktu.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • analizę, planowanie i redagowanie treści o tematyce motoryzacyjnej, w kanałach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • prowadzenie działań marketingowych online,
  • wdrażanie nowych inicjatyw w sprzedaży online,
  • monitorowanie konkurencji,
  • poszukiwanie nowych narzędzi i pomysłów na poprawienie jakości i atrakcyjności zamieszczanych przez nas treści.

Wymagania

Szukamy:

kogoś, kto jest zarazem znawcą marketingu, jak i sprawnym „pisarzem” i estetą, osoby z wyższym wykształceniem (marketingowym, dziennikarskim, polonistycznym itp.), pasjonata motoryzacji, z min. 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz dorobkiem, którym może się pochwalić.

Cechuje nas:

  • dobra, przyjazna atmosfera,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • ambitne zadania i duża swoboda działania,
  • płaska struktura organizacyjna.

Aplikuj, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie szukamy ideału. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne