Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Specjalista ds. Marketingu/ Marketing Manager

Tomaszów Mazowiecki / Jelenia Góra / Krosno, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu/Marketing Manager.

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu/Marketing Managera będzie wdrażanie i realizacja strategii marketingowej związanej ze zwiększeniem sprzedaży, koordynacja działań promocyjnych, samodzielne negocjacje z firmami zewnętrznymi oraz zakup powierzchni reklamowej. Dodatkowo, osoba ta będzie odpowiedzialna za prowadzenie analiz, proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty marketingowe, rozliczanie firm eventowych z rezultatów podjętych działań, prowadzenie mediów elektronicznych (WWW, facebook) oraz za utrzymywanie dobrych relacji z władzami i instytucjami kulturalnymi miasta.

Nasz Klient Zapewnia:

  •  pracę w dużej organizacji oraz bycie częścią ogólnopolskiego zespołu ekspertów z branży marketingu
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  prywatną opiekę medyczna
  •  ubezpieczenie na życie
  •  dofinansowanie aktywności sportowej
  •  szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wyższe wykształcenie (preferowany Marketing lub pokrewe)
  •  3 - 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu
  •  doświadczenie w organizacji imprez promocyjnych/eventów marketingowych, wsparciu akcji pro sprzedażowych, współpracy z lokalnymi instytucjami
  •  biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę
  •  samodzielność na stanowisku pracy
  •  dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

Miejsce pracy / Location Tomaszów Mazowiecki / Jelenia Góra / Krosno

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media