Specjalista ds. marketingu /Koordynator marketingu

Raiffeisen Bank Polska

Warszawa, mazowieckie

Spółka Raiffeisen Solutions tworząca platformę rkantor.com, wchodząca w skład grupy Raiffeisen w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie prac nad realizowanymi działaniami marketingowymi,
  • Redagowanie i tworzenie treści marketingowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem kampanii reklamowych, rozliczanie wydawców,
  • Nawiązywanie i koordynowanie współpracy z copywriterami, blogerami oraz agencjami reklamowymi,
  • prowadzenie badań konsumenckich.

Profil kandydata:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty/koordynatora w dziale marketingu,
  • Mile widziane doświadczenie w tej samej lub pokrewnej branży (fintech, instytucje finansowe, banki),
  • Wyższe wykształcenie,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość branży finansowej lub pasja i entuzjazm do rozwoju w tym kierunku,
  • Duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • Doskonałe umiejętności: komunikacyjne i koordynacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie należącej do banku Raiffeisen Polbank,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość współtworzenia i realizacji strategii marketingowej marki,
  • Ciekawą pracę w zaangażowanym, kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.