Specjalista ds. marketingu internetowego

KRN Media Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • planowanie, wdrażanie i realizacja kampanii marketingowych w internecie dla poszczególnych produktów.
  • ustalanie zadań dla product managerów obsługujących poszczególne produkty wraz z działaniami edukacyjnymi w tym zakresie.
  • współpraca z copywraiterami firmowymi i zewnętrznymi
  • analiza skuteczności poszczególnych działań marketingu
  • współpraca z firmami marketingowymi opierająca się na poszczególnych etapach:
  • wybór oferty
  • nawiązanie współpracy
  • ocena skuteczności

Wymagania

  • doświadczenie co najmniej 2 -letnie w marketingu internetowym
  • bardzo dobra znajomość programów analizujących poszczególne działania marketingu internetowego.
  • zdolność wyciągania logicznych wniosków w celu optymalizacji oraz proponowania rozwiązań.
  • znajomość zagadnień SEO, podstaw programów graficznych i systemów CMS
  • znajomość kampanii w modelach CPA, CPC, CPM, CPL,CPS i hybrydowych.
  • doświadczenie w zakresie marketingu w social media oraz e-mail marketingu

Prezentacja firmy

KRN media Sp. z o.o. jest wydawcą mediów branżowych związanych z rynkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Analityka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne