Specjalista ds. marketingu internetowego

Klient InfoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Jakich zadań możesz się spodziewać?
- administrowanie stroną www oraz profilami firmy w social mediach
- redagowanie treści zamieszczanych na stronie i w mediach społecznościowych
- wdrażanie narzędzi ułatwiających działania marketingowe
- raportowanie efektów prowadzonych działań
- organizacja wydarzeń i projektów specjalnych

Czego oczekujemy?
- doświadczenia zawodowego w marketingu internetowym – praktyczna wiedza i umiejętności z tego zakresu, znajomość platformy WordPress i prowadzenie kampanii Google Adwords
- mile widziane wykształcenie związane z marketingiem, PR lub pokrewne
- znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego
- umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe
- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
- inicjatywa w działaniu

Co oferujemy:
- dużą samodzielność w prowadzeniu kanałów social media
- pracę w młodym ambitnym zespole
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu infopraca.pl

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media