Specjalista ds. Marketingu Internetowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Ustroń, Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu InternetowegoMiejsce pracy: Ustroń, Katowice

Zadania:

  • Przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowych online
  • Tworzenie newsletterów
  • Zarządzanie serwisami internetowymi
  • Zarządzanie bazą danych klientów
  • Doradztwo w organizacji dotyczące sposobu prowadzenia komunikacji marketingowej i komunikacji wewnętrznej
  • Uczestnictwo w organizacji akcji promocyjnych, eventów, konferencji

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO oraz Google Analytics
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads
  • Mile widziana znajomość WordPress, Prestashop itp.
  • Lekkie pióro
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa, zaangażowanie, nieszablonowość

Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, adekwatne wynagrodzenie, pakiet świadczeń dodatkowych oraz możliwości rozwoju zawodowego w ramach dużej grupy kapitałowej.

Miejscem pracy jest Ustroń, jednak istnieje możliwość pracy częściowo zdalnie lub w biurze firmy w Katowicach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.