Specjalista ds. Marketingu Internetowego i Mediów Offline

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z dużą dynamiką wzrostu branży, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu Internetowego oraz Mediów Offline.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma technologiczna, prowadząca swój biznes głównie w Internecie.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych zarówno w kanale online (programmatic, FB Ads, Google Ads, email, SMS, sieci reklamowe, portale horyzontalnych, afiliacja) oraz offline (outdoor, TV, radio)
  • Śledzenie skuteczności prowadzonych kampanii (Google Analytics, Google Search Console, FB ads manager, Income Access)
  • Obsługa kampanii akwizycyjnych w sieciach afiliacyjnych
  • Koordynowanie procesu tworzenia materiałów reklamowych
  • Implementowanie zmian mających na celu poprawienie rezultatów kampanii reklamowych
  • Co tygodniowe raportowanie wyników działań marketingowych oraz sprzedażowych do Marketing Managera

Profil kandydata

  • 2-3 letnie doświadczenie w marketingu, w tym wymagany minimum 1 rok doświadczenia w e-commerce / afiliacji
  • Doświadczenie z obsłudze kampanii internetowych (Google Ads, FB Ads, Adform)
  • Doświadczenie w raportowaniu oraz zaawansowana znajomość Microsoft Excel oraz pakietu Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do pracy pod presją oraz wielozadaniowość
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (konwertowanie, prosta edycja, tworzenie mockup'ów koncepcyjnych) oraz podstawowe umiejętności edycji prostych kodów HTML (korekcja tekstu, wymiana grafiki itp.)
  • Zainteresowanie sportem i wydarzeniami sportowymi
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, bądź hybrydowej z biura w Warszawie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page