Specjalista ds. marketingu internetowego - grafik

BEHAP-BUD s.c.

Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa z ponad 20 - letnim doświadczeniem na rynku poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu - Grafik

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m.in. należało:

- samodzielne prowadzenie działań marketingowych – planowanie i wdrażanie internetowych kampanii marketingowych wspierających sprzedaż i analiza ich efektywności
- tworzenie, zarządzanie i optymalizacja treścią stron internetowych oraz profilami w mediach społecznościowych;
- promowanie stron internetowych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi marketingowych - bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych i Google Adwords;
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- przygotowanie materiałów reklamowych - opracowania graficzne - (katalogi, materiały reklamowe oraz szkoleniowe)

Wymagania

- mile widziane doświadczenie zawodowego w marketingu internetowym – praktyczna wiedza i umiejętności,
- znajomość platformy WordPress i prowadzenie kampanii Google Adwords
- znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego
- umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe;
- znajomość programów graficznych np. CorelDraw;
- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
- inicjatywa i samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma BEHAP-BUD s.c. zajmuje się kursami i szkoleniami w całej Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia