ICB Pharma Sp. j.
ICB Pharma jest firmą opartą na rodzinnym kapitale i innowacyjności, działającą w branży farmaceutycznej, higieny sanitarnej oraz agrochemikaliów. Dzięki pełnej koncentracji na jakości oraz prężnie funkcjonującemu działowi badawczemu, stała się znanym, międzynarodowym dostawcą unikalnych produktów, głównie z wykorzystaniem technologii mikrokapsulacji substancji chemicznych.

Zachęcamy do współpracy w naszej nowoczesnej jednostce rozwojowo-produkcyjnej w Jaworznie. Wartościami szczególnie przez nas cenionymi są uczciwość, profesjonalizm i odpowiedzialność oraz dążenie do bycia najlepszym w swojej dziedzinie.

Jeśli Twoje priorytety pokrywają się z naszymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Poszukujemy osób na stanowiska pracy:

Specjalista ds. Marketingu I Wdrożeń Produktów Agrochemicznych

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja działań według przyjętej strategii marketingowej Działu (m.in. koordynowanie realizacji działań reklamowych, redagowanie artykułów, organizowanie i zapewnienie materiałów marketingowych, przygotowanie prezentacji produktowych itp.).
  • Przygotowywanie opisów produktowych do katalogów, gazetek, ulotek, itp.
  • Realizacja działań promocyjnych i wizerunkowych firmy i produktów (m.in. wprowadzanie nowych produktów na strony internetowe, koordynowanie sesji fotograficznych, koordynacja i organizacja marketingowych wydarzeń zewnętrznych (np. targi, spotkania branżowe), prezentacja produktów na wydarzeniach branżowych.
  • Współpraca z kontrahentami przy wspólnych projektach promocyjnych.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie, jak również z partnerami firmy oraz usługobiorcami.
  • Monitoring treści w mediach branżowych, pozyskiwanie informacji o najnowszych badaniach, trendach w agrochemii.
  • Stałe pogłębianie wiedzy fachowej (praktycznej i naukowej) związanej z działalnością rozwojową Działu (ochrona roślin, nawożenie, stymulacja wzrostu roślin).
  • Aktywny udział w pracach wdrożeniowych nowych produktów (doświadczenia pokazowe, współpraca z rolnikami, prowadzenie szkoleń produktowych)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe - najlepiej branżowe (wyższe - ogrodnicze/rolnicze lub pokrewne - biologiczne)
  • Zainteresowanie i chęć poszerzania wiedzy z dziedziny ochrony roślin i nawożenia
  • Predyspozycje zawodowe rozumiane jako: kreatywność, dynamizm, inicjatywa, odpowiedzialność, samodzielność, zorientowanie na realizację celów, bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, bezpłatne automaty z napojami, mikrofalówki, lodówkę, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
  • Pakiety socjalne – wczasy pod gruszą oraz paczki na święta
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.