Specjalista ds. marketingu i rozwoju sprzedaży

Fabryka Kosmetyków HEAN sp.j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

FABRYKA KOSMETYKÓW HEAN

poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalisty ds. marketingu i rozwoju sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów
  • Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych w szczególności: kreacja, produkcja i logistyka materiałów marketingowych
  • Monitoring trendów rynkowych i analiza danych rynkowych
  • Czynny udział w tworzeniu strategii cenowej i strategii sprzedażowej
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży m.in. analiza raportów sprzedaży, przygotowywanie różnorodnych propozycji wsparcia sprzedaży w zależności od rodzaju dystrybucji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe – marketing i zarządzanie
  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność tworzenia tekstów
  • Znajomość tematyki kosmetycznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej mile widziane

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy w firmie nastawionej na intensywny rozwój
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Działa na rynku od kilkunastu lat. Zajmuje się produkcją i sprzedażą kos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna