Specjalista ds. Marketingu i Promocji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Klientem HRK jest jeden z liderów w obszarze dystrybucji materiałów wykończeniowych, który współpracuje z partnerami biznesowymi na terenie całej Polski.

Specjalista ds. Marketingu i PromocjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej (całościowa koordynacja kampanii reklamowych, w tym opracowywanie i zamawianie materiałów promocyjnych)
  • Planowanie i kontrola budżetu marketingowego
  • Ciągłe monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za programy motywacyjne dla partnerów biznesowych firmy (eventy, wyjazdy, komunikacja projektu)

Idealny kandydat posiada:

  • Około 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w marketingu sieci sklepów detalicznych/sieci handlowych/sieci sklepów budowlanych czy tym podobnych
  • Wykształcenie wyższe (w obszarze marketingu)
  • Niszowe podejście do reklamy i promocji
  • Doświadczenie w koordynowaniu programów motywacyjnych (mile widziane)
  • Umiejętności analityczne na wysokim poziomie
  • Pogodne usposobienie, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Praca w miłej okolicy, z dala od zatłoczonych dzielnic biurowych
  • Przyjazna atmosfera pracy w małym, zgranym zespole marketingowym
  • Niezbędne do pracy narzędzia, w tym dostępność firmowego auta służbowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.