Specjalista ds. marketingu i projektowania

P.U.P. Kon-Rem Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- tworzenie dokumentacji technicznej
- znajomość norm oraz przepisów związanych z branżą dźwigową
- opracowywanie ofert przetargowych
- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
- pozyskiwanie nowych dostawców części dźwigowych i budowanie długotrwałych relacji
- sporządzanie zamówień i
- tworzenie kosztorysów ofertowych w programie NORMA
- nadzór projektancki nad wykonywanymi instalacjami
- kontrola jakości wykonywanych usług

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mechanika, automatyka, elektryka lub pokrewne)
- mile widziane doświadczenie w sektorze urządzeń do transportu bliskiego
- znajomość programów do tworzenia rysunków jak: AUTOCAD, SOLIDWORKS
- znajomość zasad konstrukcji maszyn
- biegła obsługa pakietu MS OFFICE
- znajomość programu NORMA do kosztorysowania
- komunikatywna znajomość języka anielskiego
- umiejętność pracy pod presją czasu
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- ciekawą pracę w wąskiej specjalizacji
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
- do dyspozycji samochód służbowy, komputer oraz telefon
- prywatną opiekę medyczną
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o. jest największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Marketing / PR / Social Media