Specjalista ds. Marketingu i PR

Saveinvest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM

600 DZIAŁEK W OFERCIE, WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

SPECJALISTA ds. MARKETINGU I PR, Kraków (ścisłe centrum)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna za prowadzenie wszystkich działań marketingowych i PRowych w skład Grupy Saveinvest. Od zaplanowania i ustalenia budżetu, poprzez wybór podwykonawców i ich koordynację do podsumowania i analizy efektów.

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy

Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem kilkuset działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań zadania, dające satysfakcję z pracy. Dowiedz się więcej o firmie na stronach.

OPIS STANOWISKA:

  1. Zarządzanie budżetem marketingowym w celu wyboru najefektywniejszych działań
  2. Nadzór nad podwykonawcami: graficy, www, kampanie PCC, agencje adwords, agencje seo, etc.
  3. Samodzielna realizacja zadań z zakresu PR, w tym m.in. tworzenie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring mediów
  4. Media społecznościowe - pełna koordynacja
  5. Aktualizacja i rozbudowa strony www oraz landing page