Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowywanie, redagowanie materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej oraz materiałów marketingowych
  • Redagowanie wewnętrznego newslettera oraz wewnętrznej strony internetowej skierowanej do pracowników
  • Współpraca z agencjami w zakresie przygotowania materiałów graficznych
  • Wsparcie w zakresie obsługi spotkań wewnętrznych jak i zewnętrznych organizowanych przez Dyrektora Sprzedaży i Marketingu
  • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w zakresie organizacji jego podróży służbowych
  • Zarządzanie kalendarzem przełożonego
  • Organizacja przyjazdów gości, w tym przygotowywanie rezerwacji hotelowych i aranżowanie transportu
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz na zlecenie przełożonego
  • Składanie zamówień na materiały i artykuły marketingowe, składanie reklamacji w tym zakresie; sprawdzanie poprawności faktur z zamówieniami
  • Zamawianie materiałów firmowych (wizytówki, koperty i papier firmowy z logo firmy, pieczątki) u wybranego dostawcy, ewidencja zamówień, korekta, sprawdzanie poprawności wykonania zamówienia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze marketingu, komunikacji lub pokrewnym na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Umiejętności pisania i redagowania tekstów
  • Znajomość technologii tworzenia stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  •  Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w jednej z najwcześniejszych firm w województwie łódzkim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Numer referencyjny: SMK/A/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.