Specjalista ds. marketingu i komunikacji (branża HR)

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, folderów i ulotek, gazetek firmowych, tekstów do prasy branżowej,
  • Współpraca z Kadrą Zarządzającą Dyrektorami Regionów w celu realizacji działań promocyjno - reklamowych,
  • Organizacja eventów promocyjnych, tj. targi pracy, spotkania z mediami, dni otwarte,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie budowania spójnego wizerunku firmy wśród klientów i kandydatów,
  • Kontakty z klientami firmy, budowanie pozytywnych relacji poprzez organizację imprez i spotkań,
  • Planowanie, organizacja i koordynacja imprez oraz wszystkich specjalnych projektów wewnętrznych mających na celu budowanie zaangażowania pracowników i ich identyfikacji z firmą,
  • Propagowanie firmowych wartości i wizji dzięki publikacji wewnętrznych treści (intranet)
  • Tworzenie i egzekwowanie identyfikacji wizualnej firmy,
  • Dbałość o poprawność językową publikowanych przez przedstawicieli firmy treści,
  • Monitorowanie i analiza zachowań rynkowych konkurencji oraz wyników promocji własnych usług,
  • Planowanie budżetu i kontrola wydatków na działania marketingowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ekspercka wiedza i zainteresowania branżowe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (PR, marketing, prowadzenie kampanii, organizowanie eventów),
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego,
  • Znajomość branży HR,
  • Znajomość najnowszych trendów marketingowych,
  • Wiedza merytoryczna z obszaru employer brandingu,
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • Doskonała komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportowa, system kafeteryjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media