Opis stanowiska pracy

Famed Żywiec Sp. z o.o jest jednym z największych i najstarszych producentów sprzętu medycznego na świecie. Skuteczność oferowanych rozwiązań opiera się na ponad stuletnim doświadczeniu produkcyjnym i stałym dialogu z profesjonalistami branży ochrony zdrowia. Firma bazuje na zróżnicowaniu talentów i osobowości członków zespołu. Wspólnie rozwijamy jedną z najbardziej kluczowych gałęzi przemysłu na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu / grafik

Miejsce pracy: Żywiec

Region: Śląskie

Zakres obowiązków:

  • projektowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych spółki + aktualizacja obecnych,
  • tworzenie infografik, zaproszeń, szablonów prezentacji,
  • przygotowywanie sesji zdjęciowych, obróbka wykonanych fotografii (wycinanie, korekcje, fotomontaż),
  • dbanie o spójność materiałów zgodnie z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej i księgami znaków,
  • współpraca z działem R&D w zakresie stylistyki produktów (branding, kształty, kolorystyka itp.),
  • koordynacja działań (zamówień, ofert) z agencjami reklamowymi, drukarniami itd.,
  • koordynacja kampanii SEM i czuwanie nad jakością SEO,
  • koordynowanie mailingu i statystyk CTR itd.,
  • czuwanie nad wysokim poziomem opisów pod kątem SEO,
  • aktualizacja danych na stronie internetowej (WordPress) z uwzględnieniem zasad SEO,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie opisywanego stanowiska,
  • bardzo dobra znajomość programu do obróbki graficznej w formacie rastrowym (Adobe),
  • dobra znajomość programu do składu i przygotowania poligraficznego (Adobe) oraz znajomość programu do tworzenia grafiki wektorowej (Adobe),
  • doświadczenie w tworzeniu materiałów promocyjnych – karty katalogowe, broszury rozkładane, małe katalogi, zaproszenia elektroniczne, wizytówki, dokumenty – poparte portfolio (proszę dołączyć do CV),
  • umiejętność tworzenia schludnych, nowoczesnych prezentacji,
  • umiejętność obsługi narzędzi SEO/SEM Google (AdWords, Analytics, Trends itd.),
  • umiejętność analizy danych z raportów pozycjonowania wraz z wyciąganiem wniosków,
  • znajomość WordPressa, mile widziana znajomość XHTML oraz CSS,
  • mile widziana umiejętność tworzenia stron typu landing page i obsługi systemu do wysyłki e-mailingu,
  • mile widziana umiejętność obsługi aparatu typu dSLR,
  • mile widziana umiejętność tworzenia własnych tekstów („lekkie pióro”),
  • mile widziany zmysł artystyczny pozwalający na branie udziału w procesie designu nowych produktów

Inne

  • obsługa komputera (pakiet Office),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym,
  • portfolio realizacji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • pracę w dużej firmie z tradycjami, o zasięgu międzynarodowym,
  • wyraźny wpływ na końcowy wygląd i funkcjonalność sprzętu,
  • możliwość współpracy z projektantami,
  • przyjazną atmosferę w pracy wśród profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • elastyczny czas pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famed Żywiec Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 1, 34-300 Żywiec zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) dla celów niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Famed Żywiec Sp. z o.o.".

Prezentacja firmy

Famed Żywiec Sp. z o.o. jest wiodącym, europejskim producentem wysokiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca IT - Project Management