Specjalista ds. Marketingu – Genetyka Bydła

Ceres |Selected people in food & agri|

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest częścią wiodącego, globalnego dostawcy genetyki bydła i usług reprodukcyjnych. Grupa jest obecna w ponad 70 krajach i zatrudnia ok. 2300 pracowników na całym świecie. W wyniku doskonałego programu selekcji buhajów każdego roku jej doradcy hodowlani i dystrybutorzy dostarczają około 17 milionów porcji nasienia ras mlecznych i mięsnych do gospodarstw na wszystkich kontynentach. Firma wyróżnia się na tle konkurencji prowadzeniem globalnej usługi inseminacji poprzez własnych pracowników, jak i sieć samozatrudnionych agentów, działających na wyłączność pod znakiem towarowym firmy.

Polski oddział to dynamiczny zespół składający się z 25 osób, z siedzibą główną w Elblągu. Aby promować produkty firmy oraz wspierać cały zespół we wszystkich działaniach związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii rynkowej, szukamy obecnie Specjalisty ds. Marketingu.

Rola
Odpowiedzialność za działania marketingowe firmy na polskim rynku.

  • Prowadzenie i koordynowanie komunikacji marketingowej firmy.
  • Przygotowywanie rocznego planu i budżetu marketingowego.
  • Wdrażanie strategii marketingowej i promowanie buhajów z oferty sprzedażowej.
  • Ścisła współpraca z zespołem marketingowym EMEA.
  • Przygotowywanie i publikowanie reklam, ulotek, katalogów, newsletterów.
  • Segmentacja rynku i wspomaganie zespołu sprzedażowego, prowadzenie działań marketingowych outbound i inbound.
  • Nadzorowanie i aktualizowanie kanałów komunikacji online oraz analiza ruchu na stronach.
  • Identyfikowanie i testowanie nowych i skutecznych sposobów promocji firmy i jej produktów.
  • Aktualizowanie bazy danych klientów i szukanie sposobów na usprawnianie systemu CRM.
  • Zbieranie oraz dzielenie się istotnymi informacjami i danymi na temat rynku.

Profil
Wysoce zmotywowany i kreatywny specjalista ds. marketingu zainteresowany branżą rolną.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe marketingowe (lub rolnicze z uprzednim doświadczeniem w marketingu)
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku marketingowym w branży rolnej.
  • Znajomość rynku hodowli bydła, nawyków konsumenckich i czynników mających wpływ na percepcję klientów będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Kompetencje

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Elastyczność i zorientowanie na ludzi, otwartość i szacunek wobec innych.
  • Aktywne i przedsiębiorcze nastawienie, dobrze rozwinięte zdolności biznesowe.
  • Umiejętność pracy w sposób zorganizowany oraz samodzielny.
  • Kreatywne, analityczne, koncepcyjne i zarazem praktyczne myślenie.

Miejsce pracy
Elbląg

Oferta
Nasz klient oferuje wszechstronną pracę o wysokim poziomie niezależności i aktywnym uczestnictwie w regularnych spotkaniach zespołowych, również na poziomie międzynarodowym. Dzięki ścisłej współpracy i wsparciu technicznemu zespołu masz możliwość aktywnego kształtowania pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów wśród klientów. Przewidziany jest konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń (obejmujący smartfona, laptopa, pakiet zdrowotny itp.). Będziesz cieszyć się miłą atmosferą pracy w dynamicznym i ambitnym zespole oraz mieć szansę na dalszy rozwój w firmie i wraz z nią.

Aplikacja
Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu wyłącznie firmie CeresRecruitment. Aplikację możesz złożyć za pośrednictwem strony internetowej www.ceresrecruitment.pl, gdzie znajduje się więcej szczegółowych informacji dotyczących stanowiska oraz firmy. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z Koen Lecluyse pod numerem +48 696 307 999.

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management