Specjalista ds. Marketingu / e-commerce

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat powinien posiadać przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, cechować się zdolnościami analitycznymi, doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz biegle władać językiem angielskim.

Informacje o kliencie

Szybko rozwijająca się̨ polska firma bukmacherska szuka utalentowanego, entuzjastycznego i kreatywnego specjalisty ds. Marketingu / e-commerce, który pomógłby w rozwoju marki oraz codziennych działaniach marketingowych.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych
  • Ścisła kontrola jakości działań marketingowych
  • Codzienna analiza akwizycyjnych kampanii - śledzenie skuteczności (Google Analytics, testy A/B, Google Search Console )
  • Przygotowanie, egzekucja i analiza kampanii email oraz SMS
  • Prowadzenie działań z zakresu Affiliate Marketing
  • Cotygodniowe raportowanie wyników działań marketingowych
  • Miesięczna analiza działań marketingowych konkurencji
  • Współpraca z innymi działami, w tym Trading'iem i CRM w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów
  • Wyszukiwanie możliwości efektywnej reklamy w oparciu o Revenue Share lub CPA

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Wymagane minimum roczne doświadczenie w e-commerce / afiliacji
  • Wymagane doświadczenie z zakresu; Google AdWords, FB Ads, sieci RTB.
  • Doświadczenie z SalesManago, Income Access mile widziane.
  • Podstawowe umiejętności edycji prostych kodów HTML (korekcja tekstu, wymiana grafiki itp.)
  • Doświadczenie z zakresu reklamy kontekstowo-behawioralnej będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie związane z marketingiem w branży zakładów sportowych
  • Podstawowa znajomość polskiego rynku zakładów sportowych.
  • Wymagana zaawansowana wiedza sportowa
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w raportowaniu oraz zaawansowana znajomość Microsoft Excel oraz Office
  • Zdolność do pracy pod presją oraz wielozadaniowość
  • Język angielski w stopniu biegłym

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole marketingowców
  • Kompleksowe stanowisko pracy obejmujące pełne spektrum działań marketingowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page