Specjalista ds. marketingowych

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wydawca Magazynu Akademickiego "Koncept" poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy przy działaniach marketingowych, a także pozyskiwania i opieki nad reklamodawcami w magazynie.
Oferujemy:
• pracę na umowę zlecenia na okres próbny 3 miesięcy,
• po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia,
• wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od efektów pracy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• wsparcie w budowaniu własnych kompetencji, możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach,
• praca zdalna.

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych reklamodawców i sponsorów,
• kontakt i wypełnianie zobowiązań wobec obecnych reklamodawców i sponsorów magazynu.
• analiza i raportowanie marketingowe.

Oczekujemy:
• znajomości branży,
• doświadczenia w zakresie Social Media marketingu, prowadzenia konkursów w internecie,
• komunikatywności,
• samodzielności i kreatywności,
• samodyscypliny.

CV proszę przesłać na adres: redakcja(at)gazetakoncept.pl

Prezentacja firmy

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych została powołana przez grupę młodych lu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media