Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu w środowisku biznesowym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Preferowana forma współpracy - umowa zlecenie lub firma-firma.

Opis zadań na stanowisku:

  • Obsługa procesu sprzedaży zasobów IT
  • Przygotowywanie i przekazywanie ofert pracownikom i współpracownikom klienta
  • Obsługa zleceń (ITSM Remedy IM) na odsprzedaż zasobów IT
  • Wystawianie i monitorowanie zleceń na dostarczenie sprzętu i czyszczenie HDD
  • Współpraca z WB w zakresie obsługi procesu odsprzedaży zasobów IT
  • Komunikacja z klientami procesu – pracownicy i współpracownicy klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub studenci ostatnich lat studiów wieczorowych lub zaocznych)
  • Biegła znajomość xls
  • Wskazana dobra znajomość ITSM Remedy – Asset Management, Incident Management
  • Sumienność i obowiązkowość
  • Nastawienie na terminową i dokładną realizację zadań
  • Komunikatywność
  • Łatwość adaptacji w nowym środowisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca IT - Project Management, Praca Praca dla studenta, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych