Specjalista ds. magazynowych

Gi Group Poland S.A.

Wodzisław Śląski, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  dbałość o czystość, przejrzystość statusowania w magazynie paczek niedoręczonych,
  •  weryfikacja kodów błędów nadanych paczkom w magazynie,
  •  statusowanie paczek pozostawionych w magazynie,
  •  obsługa i terminowość zwrotów,
  •  przyjmowanie od kurierów do magazynu paczek niedoręczonych,
  •  przyjmowanie i wydawanie paczek Klientom Indywidualnym.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  •  dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany,
  •  chęci i motywacji do pracy,
  •  mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  •  mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,
  •  dobrej obsługi komputera.

CO OFERUJEMY?

  •  umowę o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  stabilne zatrudnienie,
  •  opiekę koordynatora,
  •  możliwość rozwoju,
  •  wynagrodzenie wypłacane na 10 dnia każdego miesiąca.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.