Specjalista Ds. Lojalizacji Umów - BEZ DOŚWIADCZENIA!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Ząbki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, Ząbki

Oferujemy:

  • System premiowy rozliczany co miesiąc oraz wewnętrzne konkursy z nagrodami organizowane przez klienta
  • Wewnętrzne konkursy na lidera grupy
  • Dopasowanie grafiku do Twojej dyspozycyjności
  • Stawke: 16 zł/h brutto
  • Lokalizacja: Gocław
  • Komfortowe warunki - Praca w świeżo wyremontowanym biurze specjalnie pod ten projekt

Nie mamy wymagań, my przeprowadzimy z Tobą profesjonalne szkolenie na początku współpracy aby wszystkiego Cię nauczyć!

Obowiązki:

  • Kontakt ze stałymi klientami w celu przedłużania umów
  • Dosprzedaż produktów typu: Internet, telefon, kanały Dziecięce / Filmowe / Familijne (Również wliczane do premii)
Nie czekaj, odrazu aplikuj!!!

Numer referencyjny: LUA/WA2/062018/A3/MC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.