Specjalista ds. Logistyki

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett People wspiera polskie oraz międzynarodowe firmy w rekrutacji pracowników. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
06/2021

Miejsce pracy: Warszawa-Wesoła

Zadania:

  • Realizacja dostaw, wprowadzanie zamówień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (magazyn),
  • Kontrola zamówień, nadzór nad terminowością i prawidłowością realizacji dostaw;
  • Kontrolowanie prawidłowej logistyki produktów;
  • Monitoring dokumentacji transportowej z kraju i zagranicy
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Kontrolowanie zgodności faktur,
  • Kontakt  i  utrzymywanie  dobrych  relacji  z klientami organizacji.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją transportową
  • Zdolności negocjacyjne, analityczne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i doskonała organizacja własnej pracy
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Bardzo dobrą, rodzinną atmosferę
  • Wsparcie ze strony zespołu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.