Specjalista ds. Logistyki

Autologic sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalisty ds. logistyki zainteresowanego pracą w środowisku korporacyjnym.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  1. kontrola realizacji zamówień nowych samochodów/kontakty z dilerami
  2. zlecanie i koordynacja wydań nowych aut do klientów
  3. zlecanie i koordynacja odbiorów aut pokontraktowych od klientów
  4. administarcja danymi i dokumentacją pojazdów
  5. egzekwowanie warunków umów zawartych z dilerami i klientami
  6. współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

  1. zatrudnienie na pełny etat
  2. znakomite warunki pracy w nowoczesnym biurowcu
  3. pakiet medyczny i kartę multisport(współfinansowanie)
  4. możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania

  1. ukończony min. licencjat - preferowane kierunki związane z logistyką i motoryzacją
  2. znajomość pakietu office
  3. umiejętność ustalania priorytetów
  4. prawo jazdy kategorii B
  5. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  6. mile widziani studenci studiów magisterskich w trybie niestacjonarnym

Prezentacja firmy

Autologic Sp. z o. o. - jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową, świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive