Specjalista ds. Logistyki

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i nadzorowanie pełnego łańcucha dostaw.
  • Zapewnienie dostaw materiałów i komponentów.
  • Zarządzanie optymalnym poziomem zapasów.
  • Bieżące kontakty z odbiorcami i dostawcami.
  • Zarządzanie danymi w SAP.
  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów.
  • Kontrola terminowości dostaw do klienta.
  • Zarządzanie zmianami na podległych materiałach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - minimum tytuł inżyniera - logistyka/zarządzanie/zarządzanie produkcją.
  • Doświadczenie w logistyce w branży Automotive minimum rok.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość programu SAP (mile widziana).
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Sumienność.
  • Zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • Okazję do zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań.
  • Uczestnictwo w realizacji projektów dla renomowanych klientów.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton