SPECJALISTA DS LOGISTYKI

William Hughes Group

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

• kompleksowa obsługa zamówień klientów krajowych i zagranicznych,
• planowanie i organizacja transportu krajowego i międzynarodowego,
• obsługa łańcucha dostaw,
• optymalizacja kosztów logistycznych,
• przygotowanie dokumentacji wysyłkowej,
• ścisła współpraca z działem produkcji i działem jakości.

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• komunikatywność,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• skrupulatność.

Prezentacja firmy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group z siedzibą w Wielkiej Bry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia miesięczna, premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców