Specjalista ds. logistyki

SCG Med Sp.z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
-kontakt z klientami
-zarządzanie zamówieniami przewozowymi
-przyjmowanie, zatwierdzanie, planowanie zleceń przewozów pasażerskich
-kontrolowanie faktur za transport
-współpraca z wybranymi działami firmy w celu zadbania o jak najwyższą efektywność i jakość procesów w dziale obsługi klienta
sporządzanie, kontrolowanie oraz archiwizacja dokumentów firmy
-bieżąca administracja firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
-wykształcenia min. średnie (logistyczne)
- umiejetności analitycznych
- dobrej znajomości MS OFFICE (Word, Excel),
- umiejętności obsługi urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, skaner),
- dyspozycyjności, komunikatywności,
- umiejętności pracy zespołowej,
- umiejętności dobrej organizacji pracy własnej,
- zaangażowania i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:
-pracę na pełny etat.
-motywacyjne warunki wynagrodzenia i premiowania;
-samodzielne i odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój zawodowy;
- doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania wyników.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy SCG (KRAZ 7276) jest jedną z najbardziej dynamiczni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka