FallWork Sp. z o.o.

Specjalista ds. logistyki

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Puszczykowo k Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie terminowego zarządzanie dostawami surowców, komponentów oraz materiałów niezbędnych do produkcji
  • kontrola wydajności produkcji oraz rozchodów surowców
  • nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • bezpośredni kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • przestrzeganie wynikających z procedur, instrukcji wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem HACCP i IFS, oraz realizacją zadań związanych z tymi procedurami

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • książeczka sanepidu (mile widziana)
  • predyspozycje osobowościowe do kierowania zespołem pracowników

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (począwszy od 3 miesięcznego okresu próbnego)
  • opieka medyczna
  • pakiet socjalny
  • rozwój w ramach struktur firmy