Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Pruszków, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna procesów logistycznych
  • Tworzenie tabeli z cennikami wraz z warunkami kosztowymi w SAPie
  • Wprowadzanie kosztów transportowych do SAP
  • Przygotowywanie planów transportu
  • Codzienna współpraca z operatorami logistycznymi, weryfikacja dokumentów, przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • Poszukiwanie środków transportu
  • Monitorowanie pracy operatorów logistycznych i operatorów wózków widłowych
  • Sporządzanie raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ( transport, logistyka)
  • Język angielski w stopniu dobrym
  • Obsługa komputera MS Office w stopniu dobrym
  • Mile widziane jest minimum roczne doświadczenie w dziale logistyki, a także znajomość systemu SAP oraz uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Pracę na zastępstwo na 6 miesięcy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 2 zmianowym (7:00-15:15 i 13:00-21:15)

Poleć Adecco znajomym!

Numer referencyjny: SDL/2018/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.