Specjalista ds. Logistyki

Hays Poland

Polska Centralna, mazowieckie

Hays Poland

Polska Centralna
NR REF.: 1136164

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki do działu logistyki i obsługi klienta.

Zakres obowiązków
Administrowanie zamówień i zleceń serwisowych. Wyjaśnianie wszelkich niezgodności w zakresie wykonanych usług, faktur. Kontakt bezpośredni z klientem, a także współpraca z innymi oddziałami firmy, warsztatami serwisowymi. Procesowanie zamówień w systemie i koordynowanie całego procesu zamówień.

Wymagania
Doświadczenie w pracy z klientem. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Co więcej, świetne zdolności komunikacyjne, swoboda i dobre nastawienie do klienta. Szukamy osób zaangażowanych, odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem, które szybko się uczą i są nastawione na rozwój.

Co oferujemy?
Pracę w stabilnym i przyjaznym środowisku w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, odpowiedni zestaw szkoleń, a także indywidualne wsparcie w planowaniu swojej kariery!

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy