Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1696

Obowiązki:

Poszukujemy kompetentnej, skrupulatnej i sumiennej osoby odpowiedzialnej za:
- planowanie i realizację zakupów, wybór dostawców, negocjacje cenowe, monitorowanie cen
- obsługę procesów związanych z importem towarów
- weryfikację harmonogramu dostaw
- weryfikację dostaw (zgodność z zamówieniem, ilościowa, jakość dostarczonych produktów)
- monitorowanie stanów magazynowych, realizacja cyklicznego zaopatrzenia (na potrzeby produkcji urządzeń elektronicznych oraz uzupełnienia potrzeb serwisu)
- generowanie i kompletowanie dokumentów związanych z procesami logistycznymi
Godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategoria - B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logistyka lub zarządzanie

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształcenia wyższe (z zakresu logistyki lub zarządzania), doświadczenie w zarządzaniu logistyką i zaopatrzeniem, doświadczenie w planowaniu zaopatrzenia produkcji i weryfikacji stanów produkcyjnych, znajomość obsługi oprogramowania magazynowego / ERP (w zakresie obsługi procesów produkcyjnych), zaawansowana znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min C1), bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, skrupulatność, logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: Trylińskiego 16, 10-683 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy