Specjalista ds. logistyki

Osadkowski S.A.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie potrzebujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica, Dział Logistyki

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Współpraca z dostawcami w celu realizacji dostaw
  • Bieżący kontakt z handlowcami w celu realizacji zamówień
  • Rozliczanie i fakturowanie
  • Uruchomianie procedury reklamacji i jej rozliczanie
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • Wprowadzanie do sytemu dokumentów kosztowych, ich weryfikacja oraz opis
  • Organizacja transportu wewnętrznego i zewnętrznego

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej, lub rozliczeniach będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • Otwartość na wyzwania i zmiany
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę, punktualność oraz kreatywność
  • Czynne prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • Znajomość języka obcego (angielski, lub niemiecki)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (logistyka lub pokrewne)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym prężnym zespole
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość udziału w grupach sportowych

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Inne