Specjalista ds. Logistyki

Devire

Okolice Poznania, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Okolice Poznania

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z amerykańskim kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. logistyki.

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Zadania:

  • kontrola i utrzymywanie odpowiednich poziomów stanów magazynowych produktów i surowców Ścisła współpraca z działem magazynu, produkcji,
  • prowadzenie korespondencji z dostawcami,
  • udział w planowaniu transportu,
  • wprowadzanie i aktualizacja indeksów,
  • zamawianie transportów, monitorowanie dostaw komponentów,
  • optymalizacja zapasów magazynowych/ analiza zapasów,
  • kontakt z firmami transportowymi/ planowanie, koordynacja dostaw na czas,
  • współpraca z centralą i oddziałami znajdującymi się w Europie oraz USA,
  • nadzorowanie i kontrolowanie dostaw.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • mile widziane roczne doświadczenie w dziale logistyki w firmie produkcyjnej,
  • znajomość pakietu MS Office, ogólnej obsługi komputera,
  • dokładność, precyzja i dobra organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację także pisemną,
  • umiejętności analityczne i pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalne,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient zapewnia:

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia realnego doświadczenia w dziale logistyki firmy produkcyjnej,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

Devire Devire Devire Devire