Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Specjalista ds. Logistyki

Okolice Kalisza, wielkopolskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Okolice Kalisza
NR REF.: 1096660

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej zlokalizowana w województwie wielkopolskim. Obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna kompleksowo za cały łańcuch dostaw, od zamówienia komponentów do wysyłki wyrobu gotowego do klienta. Ponadto za kontakt z firmami transportowymi, przewoźnikami i ich przedstawicielami.

Od kandydatów oczekujemy minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości dokumentacji celnej i transportowej, dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości systemu SAP (znajomość OTM będzie dodatkowym atutem).

Dodatkowo umiejętności analitycznych, komunikatywności, kreatywności i umiejętności współpracy w zespole W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm klient oferuje pełną wyzwań i możliwości pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej oraz bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Produkcja