FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Luboń , Puszczykowo k Poznań

Firma produkcyjna z branży FMCG zlokalizowana w okolicach Poznania, w związku z rozrostem struktur poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Lokalizacja: Puszczykowo
Nr ref.: Log/PU/917

Cel stanowiska:
- odpowiedzialność za terminowość dostaw surowców, produkcję oraz wysyłkę gotowych produktów do klientów

Zakres obowiązków:
- zapewnienie terminowego zarządzania dostawami surowców, komponentów oraz materiałów niezbędnych do produkcji,
- kontrola wydajności produkcji oraz rozchodów surowców,
- nadzór nad terminową realizacją dostaw produktów do odbiorców,
- bezpośredni kontakt z odbiorcami krajowymi oraz zagranicznymi,
- przestrzeganie wynikających z procedur instrukcji wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem HACCP i IFS i realizacją zadań związanych z tymi procedurami

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość branży FMCG, mile widziana branża spożywcza
- sprawna obsługa programów magazynowych, sprzedażowych oraz pakietu MS Office
- posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2
- umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie
- umowę o pracę na pełen etat

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.