Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki

Zadania i obowiązki:

  • planowanie, koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z wysyłką towaru
  • zapewnienie, poprzez dobrą organizację pracy i kompetentne działania, profesjonalnej realizacji zamówień na wszystkich etapach
  • stałe monitorowanie napływających zamówień od Klientów
  • koordynacja działań w zakresie zamówień pomiędzy Klientem, firmami transportowymi oraz działem produkcji
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży i dokumentów wysyłkowych
  • wprowadzanie do systemu przyjęć i / lub zwrotów towarów
  • wszystkie działania muszą odbywać się w oparciu o kryteria maksymalnej efektywności pod względem ekonomicznym
  • uczestnictwo w projektach w szczególności dotyczących logistyki i gospodarki materiałowej

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalista ds. logistyki lub pokrewnym
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość logistyki w zakresie planowania, dyspozycji oraz gospodarki magazynowej i materiałowej
  • znajomość elektronicznych systemów przetwarzania danych
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, , imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ruchomy czas pracy
  • miejsce pracy – Konstantynów Łódzki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.