Specjalista ds. logistyki

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1150480

Dla Naszego Klienta - firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.

Zadania:

  • Organizacja transportu i dostarczenie towarów
  • Weryfikacja terminowości zleceń transportowych
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Rozbudowa bazy danych przewoźników
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowo - transportowej
  • Współpraca z magazynem oraz z działem sprzedaży
  • Przetwarzanie zamówień w SAP
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Znajomość środowiska SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
  • Uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane)
  • Zrozumienie zasad zaopatrzenia oraz gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • system premiowy
  • bonus świąteczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy