Gi Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Koninko, Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnianie odpowiedniego stanu zapasu materiałów - analiza i uzupełnianie stanów magazynowych
  • planowanie i realizowanie zakupu materiałów i komponentów
  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizację kosztów
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów
  • zapewnienie terminowych dostaw do klientów

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu logistycznym)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra znajomość MS Excel

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.