Specjalista ds. Logistyki

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1128461

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Logistyki w Katowicach (Szopienice) gotowej do podjęcia pracy "od zaraz" w oparciu o 8-miesięczny kontrakt.

Opis stanowiska:

  • Planowanie transportu i przetwarzanie zamówień.
  • Monitorowanie przesyłek.
  • Współpraca z fabrykami, magazynami, dostawcami i przewoźnikami.
  • Planowanie ładunków i zleceń dla floty pojazdów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Wykształcenie związane z logistyką.
  • Dobra znajomość Excela.
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w obszarze supply chain (może być w ramach studiów).

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • Możliwość dalszej współpracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy