Opis stanowiska pracy

• Nadzór i kontrola stanów magazynowych
• Koordynowanie przepływu materiałów i surowców produkcyjnych w firmie
• Analiza planów produkcyjnych pod kątem potrzeb materiałowych
• Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę
efektywności stosowanych procesów logistycznych
• Nadzorowanie pracy pracowników magazynu
• Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień i transportu
• Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji magazynowo – transportowej
• Prowadzenie statystyk i raportów związanych z funkcjonowaniem magazynu

Wymagania

• Doświadczenie: preferowane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe – preferowane logistyczne
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacji pracy
• Znajomości pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka