INVADO SP Z.O.O.

Specjalista ds. logistyki

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Dbałość o zapewnienie działań logistycznych w INVADO Sp. z o.o.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Udział w zarządzaniu gospodarką magazynową firmy.
  • Przyjęcia i rozchody magazynowe.
  • Zapewnienie zgodności danych pomiędzy stanem fizycznym a stanem w systemie.
  • Realizacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień.
  • Ścisła współpraca z magazynem, działem zakupów oraz działem sprzedaży.
  • Kontrolowanie efektywnego ekonomicznie przepływu towarów/produktów/surowców.
  • Realizacja transakcji przepływu materiałów.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistycznym w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office.
  • Znajomość modułu logistycznego w SAP – mile widziana.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum na poziomie B1 – mile widziana.
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Dokładność i terminowość.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Komunikatywność.
  • Łatwość uczenia się.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firm.,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
  • Program Rekomendacji Pracowniczych.
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna–Częstochowa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.