Opis stanowiska pracy

Zarządzanie planowaniem i przepływem surowców i półproduktów  w magazynie;

Nadzór nad prawidłowym obiegiem towaru i dokumentacji ;

Weryfikacja zgodności stanów magazynowych (poprawność: przyjęć, produkcji, wydań);

Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działów produkcji ,handlu i kontroli

 jakości;

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne

Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

Kreatywność, odpowiedzialność i konsekwencja

Obsługa komputera

Prezentacja firmy

Firma "WAN" skrót od nazwy Wytwórnia Aparatów Natryskowych, na rynku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie