Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Specjalista ds logistyki

38-400 Krosno, podkarpackie

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: -efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu, -nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień -odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce -monitorowanie statusu zamówień towarowych -nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów

Wymagania

Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci), wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w działaniu.

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją... artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Logistyka , Praca Praca dla studenta