Specjalista ds. logistyki (znajmość Covisint)

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukuję Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w pracy na portalu Fordowskim COVISINT. Kandydat będzie odpowiedzialny za obsługę logistyki wysyłek i pracy na wyżej wymienionym portalu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest czołowy dostawca komponentów z branży Automotive.

Opis stanowiska

  • Organizacja i koordynacja wysyłek produktów końcowych do odbiorcy
  • Obsługa portali klienckich oraz stały kontakt z klientami
  • Kontrola oraz dbanie o delivery performance
  • Udział w realizacji projektów przedseryjnych (wysyłki)
  • Optymalizacja zapasów i kosztów transportów
  • Analiza zamówień zarówno krótko jak i długoterminowych (poziom realizacji)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru supply chain)

  • Min 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy na portalach klienckich (automotive) ze szczególnym uwzględnieniem Ford Covisint

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet Benefitów (pakiet sportowy, ubezpieczenie, kursy i szkolenia, paczki, dofinansowania szkoleń, wakacji)
  • Szybki proces rekrutacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page