Specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukuję specjalisty z obszaru logistyki ze znajomością języka niemieckiego.Obszar logistyki nowych projektów / nowych uruchomień. Jesteśmy otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem logistycznym.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna oferująca swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania, a pracownikom stabilność zatrudnienia i możliwość stałego rozwoju. W związku ze strategią rozwoju zakładu produkcyjnego, firma poszukuje osoby odpowiedzialnej za kwotację i logistykę nowych projektów i uruchomień.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za logistyczne aspekty uruchomienia nowych projektów
  • Odpowiedzialność za kwotacje kosztów logistycznych dla nowych zapytań ofertowych części logistycznej
  • Opracowywanie konceptu logistyki dla nowego projektu
  • Zapewnienie terminowej dostawy koncepcji łańcucha dostaw i kosztów logistycznych podczas zapytań ofertowych
  • Obliczanie koszów logistycznych - Transport, pakowanie, sekwencjonowanie, obsługa logistyczna, koszt wynajmu magazynu itp.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy w logistyce
  • Analiza i optymalizacja strumienia wartości
  • Wykształcenie logistyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)

Język niemiecki jest warunkiem koniecznym!

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie grupowe - możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy od 7 do 9 rano)
  • Program fitness (warunki preferencyjne)
  • Dobra atmosfera pracy
  • Umiejętność codziennego posługiwania się językami obcymi
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page