Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Logistyki

Firma STEAG Energo Mineral Sp. z o.o. działająca m.in. w zakresie transportu materiałów sypkich poszukuje do swojego oddziału w Łaziskach Górnych pracownika na stanowisko Specjalista ds. Logistyki.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • monitorowanie i kontrolowanie realizacji zamówień oraz nadzór nad terminowym i sprawnym przebiegiem transportu
  • optymalne wykorzystanie dostępnych środków transportowych
  • przygotowywanie dokumentów transportowych
  • koordynacja pracy kierowców
  • dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami
  • bieżące raportowanie

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel
  • wykształcenie min. średnie
  • pracowitość, sumienność, rzetelność
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka czeskiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów związanych z transportem drogowym i pracą kierowców

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Logistyki przez STEAG Energo Mineral Sp. z o.o., zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)”

Prezentacja firmy

STEAG Energo Mineral Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców