Specjalista ds. logistyki - obsługa zamówień - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta, będącego liderem na arenie międzynarodowej, zajmującego się automatyką, mechaniką i robotyką, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zamówień

  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • jesteś ambitny i godny zaufania
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • znasz i potrafisz obsługiwać programy pakietu MS Office

Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu SAP

Opis stanowiska:
  • monitorowanie realizacji zamówień
  • rejestracja zamówień w programie SAP
  • przyjmowanie reklamacji Klientów
  • organizowanie wysyłek towaru
  • utrzymywanie kontaktu z Klientami
  • prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę na jedną zmianę, w stałych godzinach (8-16 lub 7-15)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • 13 pensję
  • system premiowy
  • bezpłatny transport dla chętnych, prosto do zakładu w Aleksandrowie łódzkim

Czekamy na aplikacje! Zostaw swoje CV, a my zadzwonimy do Ciebie!

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Trzynasta Pensja
  • Darmowy transport
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy